fbpx

Goście 33 FSM

ks. abp Adam Szal

Źródło: parafia.tarnawiec.pl

Arcybiskup metropolita przemyski od 2016 roku. Przed objęciem urzędu pasterza archidiecezji przemyskiej był duszpasterzem w wielu parafiach diecezji. Pełnił funkcję rektora Wyższego Seminarium Duchownego, wykładowcy historii Kościoła oraz biskupa pomocniczego w Przemyślu. Przyjaciel Franciszkańskiego Spotkania Młodych i częsty pielgrzym kalwaryjski.

o. bp Edward Kawa

Źródło: https://gdansk.gosc.pl

Franciszkanin od 1995 roku i biskup pomocniczy we Lwowie od 2017 roku. Był gwardianem w wielu klasztorach franciszkańskich oraz przełożonym delegatury Braci Mniejszych Konwentualnych na Ukrainę. Oddany duszpasterz i opiekun duchowy żołnierzy walczących podczas działań wojennych na wschodzie Ukrainy.

Monika i Marcin Gomułkowie

Źródło: http://www.powolanidoswietosci.pl

Młode małżeństwo oraz rodzice trójki dzieci: Adasia, Zuzi i Alicji. Ewangelizatorzy i twórcy projektu „Początek wieczności”, na którym zarażają radością i opowiadają o tym, że „małżeństwo jest Boskie”. Na swoim kanale na Youtube poruszają tematy dotyczące relacji w małżeństwie, rodziny oraz dzielą się swoim doświadczeniem wiary i życia z Bogiem.

Wojciech Modest Amaro

Źródło: www.polsat.pl

Jeden z najbardziej utytułowanych polskich szefów kuchni na świecie. Autor dwóch książek oraz gospodarz programu telewizyjnego. W 2019 r. został zaliczony do grona 100 najlepszych kucharzy świata przez The Best Chef Awards. W 2013 jego restauracja jako pierwsza w Polsce została oznaczoną gwiazdką Michelina. Ma żonę Agnieszkę i dwóch synów.

Fioretti

Źródło: własne

Zespół tworzony od 50 lat przez braci franciszkanów z Krakowa. Dobrze znany fsmowiczom z corocznych koncertów podczas Spotkań. Wszyscy bywalcy znają takie hity jak „Namioty” czy „Pragnienie”. W 2017 roku zespół nagrał kolejny album „Mniejszy”.

Menu