fbpx

Goście i zespoły 35 FSM

Karol Okrasa

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych szefów kuchni w Polsce, autor i prezenter programów telewizyjnych oraz książek kulinarnych. Laureat wielu prestiżowych nagród, jak Oskar Kulinarny, Chef de L’Avenir czy wyróżnienie w przewodniku Michelin.

Maciek Kozłowski

W sieci znany jako Z Bogiem Ziomek. Podróżnik, autostopowicz, ewangelizator oraz lider wspólnoty Jedność Ducha ze Skierniewic. W wolnych chwilach prowadzi bloga, na którym dzieli się doświadczeniem żywego Boga w podróżach i świadectwem pełnego przygód życia z Duchem Świętym.

Maja i Krzysztof Sowińscy

Ewangelizatorzy, członkowie wspólnoty „Głos Pana” w Skierniewicach. Założyciele Fundacji „SOWINSKY”, której głównymi celami są: ewangelizacja, działalność profilaktyczna i szeroko rozumiana twórczość. Twórcy kanału na YouTube, na którym można znaleźć wiele inspirujących treści: „Na Werandzie Podcast”, nowe pieśni uwielbienia, dłuższe modlitwy uwielbienia oraz filmy inspirowane Słowem Bożym i dokumentami Kościoła.

Tymoteusz Filar

Młody ewangelizator, lider Wspólnota Hesed oraz student teologii. Głosił w Polsce i za granicą na wielu spotkaniach, festiwalach i konferencjach młodzieżowych. Jego marzeniem jest zobaczyć młode pokolenie, pełne pasji dla Jezusa, które wchodzi w swoje powołanie odnajdując miejsce w Kościele.

owca

Zespół powstał w 2016 roku z potrzeby posługi i chęci do zrobienia nowej muzyki, która będzie modlitwą. Jak sami o sobie mówią „owca to ten, kto przyznaje, że potrzebuje innych owiec i Pasterza i daje się Pasterzowi odnaleźć, a On wtedy czyni wszystko nowe. Zebrani z różnych miast i muzycznych przestrzeni – dzielimy to samo doświadczenie nowego życia w Bogu i wdzięczni chcemy razem oddawać Mu wszelkie CHWAŁY, korzystając z tego, czym nas obdarował”.

MUODE KOTY

Zespół hiphopowy, tworzony przez przyjaciół. W tekstach każdy z członków opowiada o osobistych doświadczeniach i przeżyciach. Oprócz koncertów prowadzą również rekolekcje i profilaktykę w szkołach. Na swoim koncie MOUDE KOTY mają setki wydarzeń, w tym na Stadionie Narodowym przed 40-tysięczną publicznością.

Wspólnota i Teatr Tańca Lilia

Ludzie, których łączy taniec, twórczość oraz miłość do Jezusa i Maryi. Tę miłość wyrażają ruchem. Fundamentem ich pracy jest Bóg i Jego Słowo, a światu chcą przekazywać w formie sztuki dobra i piękno, które otrzymują. Spektakle to ich główne posłannictwo, ale równie mocno w sercu mają modlitwę i spontaniczny taniec uwielbienia.

Fioretti

Zespół tworzony od ponad 50 lat przez braci franciszkanów z Krakowa. Dobrze znany fsm-owiczom z corocznych koncertów podczas Spotkań. Wszyscy bywalcy znają takie hity jak „Namioty” czy „Pragnienie”. W 2017 roku zespół nagrał kolejny album „Mniejszy”.