fbpx

Wesprzyj

Zorganizuj z nami FSM! To proste!Wybierz kwotę darowizny

Imię:             *
Nazwisko:  *
Miasto:        *
Email:          *
Kwota:         *Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wypełniając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Prowincję św. Antoniego i bł. Jakuba Strzemię dla celów związanych z przetwarzaniem płatności darowizny, rozliczeniem i księgowości a także w celach kontaktu poprzez pocztę elektroniczną, telefonicznie oraz listownie.

Regulamin i polityka prywatności


Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

Dane do przelewu tradycyjnego:

Nazwa: Prowincja św. Antoniego i bł. Jakuba Strzemię
Adres: ul. Hetmana Żółkiewskiego 14, 31-539 Kraków

Numer konta: 65 1600 1013 1846 2790 7000 0024
Tytuł przelewu: Darowizna – FSM

Właściciel rachunku bankowego
Prowincja św. Antoniego i bł. Jakuba Strzemię Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (Franciszkanów), ul. Hetmana Żółkiewskiego 14, 31-539 Kraków

Do wpłat zagranicznych / Foreign payments:
BIC/SWIFT: PPABPLPKXXX
IBAN: PL65 1600 1013 1846 2790 7000 0024
Bank BGŻ BNP PARIBAS
ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa

Bank account owner
Prowincja św. Antoniego i bł. Jakuba Strzemię Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (Franciszkanów), ul. Hetmana Żółkiewskiego 14, 31-539 Kraków

Pokój i dobro!

Już 29 lipca rozpoczyna się 33. Franciszkańskie Spotkanie Młodych. Mamy nadzieję, że będziecie z nami online! Póki co trwają przygotowania, aby to Spotkanie, pod hasłem TOŻSAMOŚĆ, było dla Nas głębokim doświadczeniem bliskości Boga i ludzi. Chcemy zapewnić każdej osobie, która weźmie udział w 33. FSM najlepsze warunki do spotkania z Bogiem, ale także komfort uczestnictwa w tym niezwykłym wydarzeniu. Dlatego prosimy Was o wsparcie naszych działań, byśmy się stali razem współorganizatorem Franciszkańskiego Spotkania Młodych!

Jak co roku zaprosiliśmy ciekawych gości, których będziecie mogli wysłuchać oraz zrozumieć w jaki sposób spotkali w swoim życiu Jezusa.

W ciągu ponad 30 lat we Franciszkańskich Spotkaniach Młodych uczestniczyło dziesiątki tysięcy młodych ludzi, którzy wyjechali z kalwaryjskiego wzgórza przemienieni, otwarci na drugiego człowieka i otaczający świat.

Podczas FSM-u byliśmy świadkami najważniejszych wydarzeń w życiu wielu z Was – ślubowaliście sobie miłość i wierność, chrzciliśmy Wasze dzieci, przyjęliście Ducha Świętego w sakramencie bierzmowania, uczestniczyliśmy w mszach prymicyjnych neoprezbiterów franciszkańskich.

Mamy głębokie przekonanie że Franciszkańskie Spotkanie Młodych to niezwykły czas – czas cudów i nawróceń.

Wiemy, że opowiadacie o Spotkaniach swoim znajomym. Jesteśmy Wam niebywale wdzięczni za to, że co roku zachęcacie do udziału nowych Uczestników, by również oni doświadczyli bliskości Boga w drugim człowieku. Liczymy na to i w tym roku.

Od ponad trzydziestu lat Wasza autentyczna radość i entuzjazm dodają nam, organizatorom, sił, bo wiemy, że robimy to dla Was! Wszystkie nieprzespane noce, próby scholi od rana do wieczora, miesiące przygotowań są wynagradzane Waszą obecnością! Dziękujemy, że do nas dołączacie!

Obecnie wchodzimy w czas najbardziej intensywnych przygotowań do FSM-u. Z tej racji bardzo prosimy każdego z Was o modlitwę za kadrę, która przyjedzie na Kalwarię pod koniec lipca. Zapraszajmy znajomych i bierzmy udział w FSM online w terminie 29 lipca – 1 sierpnia, by nas było jeszcze więcej niż w poprzednich latach. A jeśli ktoś z Was chciałby nas wesprzeć finansowo w przygotowaniach, które wymagają dużych środków będziemy bardzo wdzięczni. W poniższym formularzu można wybrać kwotę, którą uznasz za odpowiednią i przesłać na konto FSM-u swoją ofiarę.

Dzięki zaangażowaniu w modlitwę, zapraszaniu znajomych czy złożeniu ofiary za 33. Franciszkańskie Spotkanie Młodych stajesz się jego współorganizatorem!

Dziękujemy za każdą aktywność i do zobaczenia!